Zasady korzystania z serwisu dla sprzedawców.

 

 

 1. Po zarejestrowaniu kwiaciarni na Kwiaty Lokalnie zostanie Ci przydzielony indywidualny panel użytkownika.
 2. Sam zarządzasz sklepem poprzez panel użytkownika. Wystawiasz produkty, ustalasz ceny i koszty dostawy. Możesz zamieszczać własne zdjęcia i opisy produktów.
 3. Wyznaczasz obszar w jakim dostarczasz kwiaty. Możesz wybrać czy wolisz obliczyć koszty dostawy według odległości, czy doliczać stałą kwotę, albo zaoferować darmową dostawę.
 4. Klienci wybierają miejsce i godzinę dostawy i zostają skierowani do kwiaciarni, która może zrealizować ich zamówienie.
 5. Za zakupy klient może zapłacić przelewem, kartą lub za pośrednictwem PayPal’a.
 6. O złożonym zamówieniu będziesz informowany za pomocą emaila i komunikatu w panelu użytkownika.
 7. Po dostarczeniu zamówienia klient będzie mógł wyrazić swoją opinię o kwiaciarni.

Zasady współpracy między sprzedawcą i serwisem Kwiaty Lokalnie.

 

 1. Sprzedawca po rejestracji otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego panelu. W Serwisie zostanie utworzona podstrona dla każdego Sprzedawcy. Znajdują się na niej Towary oferowane przez Sprzedawcę, opis jego kwiaciarni, dane teleadresowe i fotografie.
 2. Sprzedawca sam wystawia oferowane przez siebie produkty na sprzedaż.
 3. Stronami umowy sprzedaży jest kwiaciarnia i klient.
 4. Dostęp do serwisu jest dla sprzedawców darmowy.
 5. Za każdą transakcję dokonaną za pomocą serwisu pobierane jest wynagrodzenie Administratora. Jest to opłata stanowiąca procent ceny, za którą Sprzedający wystawia Towar i dokonuje sprzedaży Towaru za pośrednictwem Serwisu (cena brutto). Wynagrodzenie to wynosi 10% ww. ceny Towaru każdej transakcji. Sprzedający wystawiając Towar na sprzedaż w cenie ostatecznej, ofertowej uwzględnia wynagrodzenie Serwisu. Wynagrodzenie Serwisu zostaje pobrane z bieżących wpływów.
 6. Na koniec każdego miesiąca, w którym nastąpiła sprzedaż Towaru Administrator wystawi fakturę VAT za pobrane wynagrodzenie.
 7. Na żądanie klienta Sprzedający musi wystawić fakturę VAT za zamówiony towar.