Sprzedawaj przez internet

Od wielu lat, realizując dostawy dla klientów, ale także wysyłając kwiaty bliskim osobom, czuliśmy, że zamawianie u lokalnych florystów powinno być łatwiejsze.

W dobie Internetu pominięcie pośredników i wyszukanie kwiaciarni w danej lokalizacji wydaje się pozornie proste. Okazuje się jednak, że znalezienie kwiaciarni, skontaktowanie się z nią, ustalenie czy zrealizuje dostawę na podany przez nas adres, a nawet samo dokonanie płatności zajmuje mnóstwo czasu. Jest to tak kłopotliwe, że często kończy się rezygnacją zamawiającego. Ostatecznie skazuje to klientów na korzystanie z usług pośredników.

Doszliśmy do wniosku, że brakuje narzędzia, które wykona tę pracę za nas. Stworzyliśmy więc kwiatylokalnie, aby zapełnić tę lukę.  

 

flowers-871685_1280

Załóż bezpłatny profil:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu nawiązania kontaktu z serwisem kwiatylokalnie.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez właściciela portalu Kwiaty Lokalnie oraz przez podmioty trzecie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez serwis Kwiaty Lokalnie.

Dodatkowy kanał dystrybucji

Sprzedaż pod własną marką

Pozyskiwanie nowych klientów

Promowanie własnej firmy

Niskie koszty

Pełna kontrola

Otwórz swoją kwiaciarnię na portalu kwiatylokalnie.pl

Rejestrując kwiaciarnię na Kwiaty Lokalnie zakładasz indywidualny panel sprzedawcy i możesz sprzedawać przez Internet.

Sam zarządzasz sklepem poprzez panel użytkownika. Wystawiasz produkty, ustalasz ceny i koszty dostawy. Możesz zamieszczać własne zdjęcia i opisy produktów.

Wyznaczasz obszar w jakim dostarczasz kwiaty. Możesz wybrać czy wolisz obliczyć koszty dostawy według odległości, czy doliczać stałą kwotę, albo zaoferować darmową dostawę.

 

Przyjmuj zamówienia z całego świata

Za zakupy klient może zapłacić przelewem, kartą lub za pośrednictwem PayPal’a.

O złożonym zamówieniu będziesz informowany za pomocą emaila i komunikatu w panelu użytkownika.

Po dostarczeniu zamówienia klient będzie mógł wyrazić swoją opinię o kwiaciarni.